Email - info@nuzkovestanyhned.cz
Tel: +420 723 153 847

Jak vybrat ideální nůžkový stan od NUŽKOVÉSTANYHNED.cz

Nůžkové party stany oceňují naši klienti zejména pro jejich flexibilitu a kvalitní zpracování. Nůžkový párty stan jednoduše rozložíte a složíte, a to za méně než jednu minutu. Stany vyrábíme z kvalitní hliníkové konstrukce, v mnoha standardních rozměrech. Opláštění střech a bočnic jsou z kvalitních nehořlavých a voděodolných látek, které potiskujeme moderními technologiemi.
Nabízíme Vám nejkvalitnější nůžkové stany na trhu, které svým provedení a funkčností splňují při správném zacházení ty nejnáročnější podmínky.
Veškeré stany, které nabízíme k prodeji, také pronajímáme, jelikož s těmito stany pracujeme řadu let, můžeme s čistým svědomím říct, že tyto stany zvládnou i to nejextrémnější zacházení. Nemusíte mít tedy strach, že dostanete nekvalitní HOBBY stan, který dvakrát rozložíte a potřetí se Vám zlomí noha, nebo protrhne plachta.
Ale přeci jen, pokud by se něco takového stalo, máme skladem veškeré náhradní díly, které Váš stan potřebuje, to je rozdíl mezi nekvalitním HOBBY stanem a naším PROFESIONÁLNÍM nůžkovým stanem STORM SERIE 40.
Pokud byste i tam měli potřebu získat opravdu exkluzivní stan, nabízíme Vám stan VULCAN SERIE 50, který je vyroben z hexagonové hliníkové masivní konstrukce o průměru 50mm. Tento stan Vám může bezproblémově sloužit několik let a snese opravdu EXTRÉMNÍ přístup a zacházení.